Hizmet Verdiğimiz Sektörler

OTOMOTİV


Otomotiv ana sanayi ve yan sanayiinde imal edilen ürünlerin temizliğinde kullanılmaktadır. Çelik, alüminyum, sac, pirinç talaşlı imalat parçalarının, motor blok, kapak, krank mili, kovan,kampana,ayna mahruti,debriyaj, jant, piston, gömlek, segman,bijon, rot, rotil, debriyaj kutusu, vb. otomotiv üretiminde kullanılan tüm parçaların temizliğinde kullanılmaktadır.


METAL EŞYA

Çelik, alüminyum, sac, pirinç talaşlı imalat parçalarının boya, kaplama ve montaj öncesi hassas yüzey temizliği için kullanılmaktadır. Çelik tencere, alüminyum tencere, evye, çatal kaşık ve mutfak eşyaları, armatür, mutfak ve banyo aksesuarları, mobilya aksesuarları, beyaz eşya aksesuarları, aydınlatma armatürleri ve aksesuarları


GIDA SANAYİ

Tüm et, balık, tavuk, süt ürünleri, meyve ve sebze, şekerleme ve unlu mamüllere ait taşıma kasalarının, gıda hazırlama ekipmanlarının, tepsi, pasta ve kek kalıpları, çikolata kalıpları vb. ekipmanların temizliğinde kullanılmaktadır. Temizlik, saygı işidir, başaran çağdaş üreticidir.Gıda sektörüne yönelik özel makinalar çok özel fiatlarla imal edilmektedir.


SAVUNMA SANAYİ

Savunma sanayi için üretilen çelik, alüminyum, sac, pirinç talaşlı imalat parçalarının parçalarının boya, kaplama ve montaj öncesi hassas yüzey temizliği için kullanılmaktadır.


MEDİKAL

Tüm cerrahi aletler ve ameliyathane ekipmanları, diş implantları, vücut implantları , ve protezlerin üretiminde ve bakım amaçlı temizliğinde kullanılır.


ELEKTRONİK

PCB devre kartları, stencil yıkama ve lehim kalıntıların temizliğinde kullanılmaktadır.


KUYUM - OPTİK

Gözlük camı ve çerçevesi, lens yıkama, altın, gümüş zincir, takı,aksesuarlar, bujiteri ve saat parçalarının temizliğinde kullanılır.


TEKSTİL

Lamel, gücü, nire, tarak, düze, polimer filtreleri, rotor, vb. tekstil iplik imalat ve dokuma ekipmanlarının temizliğinde kullanılmaktadır.


BAKIM AMAÇLI TEMİZLİK

Alüminyum enjeksiyon, kauçuk kalıpları, PVC profil kalıpları, hava coolerleri, eşanjörler, uçak motor parçaları, gemi motor parçaları, tren - metro motor parçaları, ağır iş makinaları parçaları, filtre temizliği, tekstil makina ve aparatları temizliği ve bakım gerektiren her türlü parçanın temizliğinde kullanılmaktadır.