PLUS-JET CUSTOM

Temizlenecek parçaların yüksek basınç temizleme solüsyonu ile yıkandığı döner platformlu ve /veya döner yıkama kolları ile yıkandığı kapalı sistem kabin tip makinalardır. Yıkanacak parça özelliklerine göre özel ölçülerde tasarlanan döner yıkama platformu,değişik açılardan hedefli püskürtme yapan nozül gurupları ile yıkama işlemi yapılır.Yıkama sıvısı filitre edilir ,yağı alınır ,durulama ve prosese göre kurutma işlemleri yapılır. Endüstriyel yıkama ihtiyacı olan tüm sektörlerin yanı sıra ; gıda imalat sektörüne yönelik özel tasarım basınçlı yıkama makinaları imal edilmektedir.

Temizlenecek parçaların yüksek basınç temizleme solüsyonu ile yıkandığı döner platformlu ve /veya döner yıkama kolları ile yıkandığı kapalı sistem kabin tip makinalardır.

Yıkanacak parça özelliklerine göre özel ölçülerde tasarlanan döner yıkama platformu,değişik açılardan hedefli püskürtme yapan nozül gurupları ile yıkama işlemi yapılır.Yıkama sıvısı filitre edilir ,yağı alınır ,durulama   ve prosese göre kurutma işlemleri yapılır.

Endüstriyel yıkama ihtiyacı olan tüm sektörlerin yanı sıra ; gıda imalat sektörüne yönelik özel tasarım basınçlı yıkama makinaları imal edilmektedir.